Ne Të Gjithë Jemi Të Çuditshëm

Bashkohu me komunitetin tonë të lojtarëve të rritur


Të Gjitha Platformat Të Bashkuara

Shijo një përvojë loje me platforma


Lojë E Lirë.

Pa klikbait, vetëm lojë porno falas.

Lojë Me Filma Vizatimorë Pa Lojë.

Nga Brenda Lojës

 
Luaj Falas Tani

Lojrat vizatimore Seksi Janë Më Të Pista Se Sa mendon.

Ka kaq shumë fantazi të pista që përshkruhen në lojrat e të rriturve më të forta, por asgjë nuk është më e çuditshme se paroditë e lojës vizatimore. Sigurisht, ti merr lojëra pornoje me të Gjitha personazhet seksi Nga Të Rriturit Që ishin projektuar qëllimisht për Të Qenë seksi dhe ndonjëherë ata bëjnë gjëra të këqija në episodet origjinale, por pastaj ka shumë lojra vizatimore me personazhe të pafajshëm nga seritë që ne i shikonim kur ishim të rinj. Dhe Në Lojrat Vizatimore Të Seksit ne kemi një koleksion të madh lojrash pordhëse që luajnë të gjitha llojet e kartonave., Dhe ju do t'i gëzoni në disa nga skenaret më të çmendura dhe më të çuditshme që mund të imagjinoni. Ti gjithmonë e ke ditur se ke pasur dashuri në disa nga personazhet vizatimorë në këto lojra, por kurrë nuk e ke ditur se ato fantazi do të përmbushen në lojra realiste, në të cilat ke lirinë të bësh çfarë të duash me trupat e tyre lakuriq.

Të gjitha lojërat që ne i promovojmë në platformën tonë po vijnë në HTML5. Këto lojëra sigurisht do të të bëjnë të derdhësh si kalë sonte, nëse je tip që nuk ka kufij ndaj seksualitetit të tij. Por nëse ofendohesh lehtë, këto lojëra mund të duken të vërteta dhe mund të jenë shumë afër shtëpisë për ty që të mos shkosh tek rrëshqitjet. Pra, para se të vazhdojmë më tej, do të doja të të lija me një paralajmërim. Këto lojëra nuk janë për të gjithë dhe ti me siguri nuk do që të kapin duke luajtur me to. Këtu është më shumë se pse faqja jonë është kaq e mrekullueshme në paragrafe poshtë.

Të Gjithë Personazhet E Tu Të Preferuar Janë Të Ndyrë Në Faqen Tonë

Kur e mblodhëm këtë koleksion, donim të krijonim bibliotekën më të madhe të Rregullit 34. Në rast se nuk e dije, rregulli 34 është një nga shumë ligjet e pashkruara të internetit dhe thotë se nëse ekziston, ka porno të tij. Është e vërtetë për gjithçka, nga politikanët tek objektet familjare, por është veçanërisht e vërtetë për karikatura. Kemi shumë përvojë në punën e të rriturve dhe dimë çdo burim lojrash të mira. Pra, ne mblodhëm të gjitha lidhjet tona dhe na erdhi një koleksion lojrash të forta., Formoni personazhet më koti në filmat vizatimorë të më të pafajshmëve, të gjitha janë të pista në këtë koleksion. Dhe të gjithë janë gati të të kënaqin. Ne kemi femrat e rritura të notit, që do të thotë zonja si Lois Griffin, Marxh Simpson, Francine Smith ose Lola nga Furutama, që të gjithë po pallohen si të çmendur nga të gjithë djemtë, përveç bashkëshortit të tyre dhe madje edhe duke bërë seks lesbike.

Por më pas kemi animacionet E Piksarit dhe Disneit që u shndërruan NË lojra TË VËRTETA nga zhvilluesit e këqinj. Disa nga lojrat më popullore në këtë koleksion po shfaqin Elsa nga E Ngrirë, Judy Hops nga Zoopia ose Znj. E Pamundur. Dhe ti me siguri prisje të bëje ca parodi të rrezikshme, por po prisje një lojë Me Pokemona? Epo, asgjë nuk është e shenjtë dhe do të shohësh pse ka shumë gjëra në këtë vend.

Lojra Në Të Cilat Çdo Gjë Është E Mundur

Të gjithë e dimë se bota e kartonave nuk ndjek ligjet e fizikës. EPO, BOTA E lojrave NUK do të ndjekë kodin moral. Pa marrë parasysh se çfarë lidhje ose perversitet keni në mendje, jam i sigurt se do ta gjeni në faqen tonë të kryer nga personazhe vizatimorë lakuriq. Ka çdo lloj seksi nga masturbimi solo në triesome dhe banda bangs. Faqja jonë vjen me karikatura TË BDSM në të cilat ju mund të ndëshkoni disa nga personazhet me të cilët ju keni pasur një marrëdhënie dashuri-urrejtje dhe ka lojra porno incest në të cilat familjet nga filmat tuaj të preferuar janë duke e bërë atë të papërpunuar., Elsa po pallohet me motrën e saj dhe Znj.E Pabesueshme mëson vajzën e saj se si ta thithë pallën e babait të saj. Pastaj janë të gjitha lojrat e antros dhe gëzofit seksi. Lojrat E Pokemonit dhe lojrat E Mia Të Vogla Poni janë më të mirat për këto fantazi. Dhe do të vijmë edhe me lojëra vizatimore me jooi, në të cilat do të rimbursohen të gjitha këto vajza me kartona të mëdha. Gjithçka është e mundur në faqen tonë. Ti ke nevojë vetëm për kurajë që të pranosh fantazitë e tua.

Grafika Të Bën Të Ndihesh Sikur Po Shikon Karikaturat Origjinale.

Ne shfaqim vetëm lojra HTML5 në vendin tonë dhe shfaqim vetëm lojrat që bënë një punë të shkëlqyer duke imituar stilin e animimit të botimeve origjinale. Kështu përfunduam me një koleksion kaq të pabesueshëm. Dhe nuk ka shumë lojëra që i kemi kthyer kur e kemi bërë këtë vend. Të gjitha këto lojra po vijnë me rekreacione të shkëlqyera të kartonave origjinale sepse HTML5 është një mënyrë e lejuar apo zhvillimi i lojrave. Dhe është gjithashtu një gjuhë e madhe programi për kompatibilitetin e cross platformës. Në thelb, kjo është platforma më e madhe që ju mund të merrni në internet., Kërkesa e vetme që keni është një pajisje që mund të drejtojë një shfletues të përditësuar dhe jeni gati, pavarësisht nëse doni t'i luani lojrat ME PC, Mac, Android apo iOS.

Lojra Të Lira Pa Kufizime Apo Skema Të Fshehta

Gjithmonë dëgjon për vende bixhozi falas, por nuk gjen kurrë një të mirë. Ata të mirët po grabisin lojtarët e të rriturve sepse e dinë që kanë kërkuar lojra, dhe ata që reklamojnë falas kanë më së shumti lojëra me pengesa dhe shumë reklama. Por jo ne. Ne dimë si të ngremë një vend lojrash të rritur nga A - Ja Në Z. ne dimë si të marrim lojtarë në platformën tonë, si t'i bëjmë ata të qëndrojnë duke u ofruar atyre lojra cilësore në një server të besueshëm dhe të sigurtë, dhe si të monetizojmë trafikun në një mënyrë që nuk do të përzënë komunitetin tonë. Në fakt, nuk është nevoja të të them të gjitha këto., Do ta shohësh vetë kur të fillosh të shfletosh dhe të luash. Tani je Në Filma Me Filma, ku të gjitha fantazitë më të çmendura do të përmbushen falas!

Luaj Falas Tani